Safety Seal remonto medžiagos

Originalus bekamerinių padangų remontas

Originalus Safety Seal padangų remontas yra greitas, saugus ir ilgalaikis metodas bekamerinių padangų pradūrimams remontuoti.

Su Safety Seal lengva suremontuoti padangos pradūrimą greitai ir visam laikui. Remonto kaištis įterpiamas per pradūrimo plyšį, tuomet tarp kaiščio ir padangos gumos vyksta vulkanizacijos procesas, kurio dėka susidaro pilnas ir ilgalaikis sluoksnis.

Skaitykite daugiau apie Safety Seal palyginimą su kitais remonto metodais.

Aukščiausios kokybės medžiagos

Tyre Repair Plugs - original and imitation

Visi Safety Seal bekamerinių padangų pradūrimų remonto rinkiniai sudaryti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų ir įrankių.

Padangos, suremontuotos naudojant mūsų rinkinį, buvo išbandytos TÜV Vokietijoje pagal ECE R 30 automobilių padangų standartą, važiuojant didesniu nei 300 km / h (186 mph) greičiu, taip pat pagal ECE R 54 krovininių automobilių padangų standartą – t.y. pagal tuos pačius standartus, kurie naudojami naujoms padangoms testuoti.

Safety Seal kaiščiai pagal griežtai saugomą formulę. Kaištis sudarytas iš dvidešimt vienos specialiai pagamintos gijos su itin didelio ištempimo galimybe. Kiekviena gija yra išmirkyta savaiminio vulkanizavimosi hermetiškame gumos mišinyje, atitinkančiame 300% gijos svorio.

Saugokitės padangų remonto kaiščių klastočių - Safety Seal yra originalus remonto kaištis bekamerinėms padangoms. Skirtumas yra akivaizdžiai matomas, lyginant originalų Safety Seal kaištį su klastote.

Profesionalūs padangų remonto rinkiniai

Safety Seal Däckreparation

Mūsų padangų remonto rinkiniai yra naudojami profesionaliose padangų remonto dirbtuvėse visoje Europoje ir buvo sukurti ir tobulinami, remiantis daugiau nei 30 metų patirtimi padangų pramonėje. Be mūsų siūlomų rinkinių, taip pat galite įsigyti atsarginius kaiščius, įrankius ir eksploatacines medžiagas, tad galėsite lengvai pakartotinai papildyti rinkinį.

Susisiekite su mumis jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos.

Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2024 UAB „Niso teknik“