Padangų remontas, naudojant originalų Safety Seal kaištį

Originalus Safety Seal padangų remonto kaištis vulkanizuojasi kartu su padangos guma pradūrimo skylėje. Savaiminio vulkanizavimosi medžiaga apgaubia padangos plieno kordą, užkirsdama kelią trinčiai ir neleisdama drėgmei prasiskverbti į plieno kordą.

Original Safety Seal Repair Plug

Originalus Safety Seal remonto kaištis – sumažina drėgmės galimybę

Originalus Safety Seal kaištis yra paremtas savaiminio vulkanizavimosi technologija, kuri dėl specialios struktūros yra žymiai pranašesnis padangų remonto metodas. Safety Seal siūlo lankstumą ir tvirtumą, kuris būtinas šiandieninėms sudėtingoms padangų konstrukcijoms.

Safety Seal padangų remonto kaištis yra sudaryta iš gijų, kurios yra atskirai impregnuotos savaiminio vulkanizavimosi guma ir po to vėl suaustos kartu. Tai reiškia, kad gumos kiekis yra labai didelis ir kad gijos ir guma neatsiskirs, kai jūs įstumsite remonto kaištį per pradurtą skylę.

Remontuojant su Safety Seal, nereikia naudoti šlifavimo įrankių.

Pradurtos skylės nereikia gręžti ir net kampuota pradurta skylė yra pilnai užpildoma Safety Seal padangų remonto kaiščiu.

Remontas, naudojant Safety Seal padangų remonto kaištį, yra ilgalaikis ir tarnauja visą padangos eksploatavimo laikotarpį. Padangą, kuri anksčiau buvo suremontuota naudojant Safety Seal, galima netgi restauruoti.

Jei turite klausimų apie Safety Seal padangų remontą ar norėtumėte daugiau informacijos, nedvejodami kreipkitės į mus.

Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2024 UAB „Niso teknik“