Privatumo Politika

Šioje politikoje aprašome, kaip įmonėje UAB „Niso Teknik“ renkame, naudojame ir saugome jūsų asmeninę informaciją.
Kokią informaciją apie jus renkame?
UAB „Niso Teknik“ (organizacijos numeris LT100009750417) atsakinga už asmens duomenų rinkimą.
Renkame informaciją, kai registruojatės mūsų el. parduotuvėje, perkate mūsų produktus arba kitaip su mumis susisiekiate. Kaip verslo klientų darbuotojas arba savarankiškai dirbantis asmuo, taip pat galėjome rinkti jūsų duomenis iš duomenų įrašų, paieškų viešose paieškos sistemose arba jūsų darbdavio svetainėje.
  • Vardas, pavardė
  • Kontaktiniai duomenys, pavyzdžiui, adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas
  • Galima ankstesnė pirkimo ir mokėjimo informacija
  • PVM numeris (savarankiškai dirbantiems asmenims)
Kaip naudosime jūsų informaciją?
  • Užsakymams apdoroti ir pirkiniams tvarkyti.
  • Klientų aptarnavimo problemoms spręsti.
  • Bendriesiems rinkodaros pranešimams arba suasmenintiems tiesioginiams rinkodaros pranešimams siųsti paštu, tekstine žinute arba el. paštu.
  • Įmonės teisiniams įsipareigojimams, pvz., produktų saugos, vyriausybės arba apskaitos reikalavimams ar mokesčių įstatymams, vykdyti.
Rinksime tik tiek informacijos, kiek reikia, kad jums teiktumėme savo paslaugas.
Kodėl naudojame slapukus?
Slapukus naudojame tam, kad pagerintumėme jūsų naudojimo patirtį ir svetainės funkcijas bei analizuotume tai, kaip naudojama svetainė. Norime užtikrinti gerą jūsų patirtį, kai lankotės mūsų svetainėje – prie to prisideda slapukai. Slapukas yra unikalus jums, tačiau neturi informacijos, identifikuojančios jūsų asmenį, ir jį gali perskaityti tik jį sukūręs serveris. Norėdami visiškai naudotis mūsų svetainėmis, turite priimti slapukus naršyklės nustatymuose. Jei nenorite priimti slapukų, galite juos išjungti apsilankę naršyklės saugos nustatymuose. Tačiau tai reikš, kad svetainės neveiks taip, kaip turėtų.
Kiek ilgai laikysime jūsų informaciją?
Jūsų asmeninė informacija bus tvarkoma tol, kol jos nebereikės mums arba jei paprašysite ištrinti tam tikrą informaciją. Jei norite ištrinti savo istoriją, praneškite mums. Tačiau yra teisės aktų, reglamentuojančių, kiek ilgai galime laikyti tam tikrą informaciją, kad atitiktume apskaitos įstatymus.
Informaciją, kurią naudojame naujienlaiškių arba reklamų siuntimui el. paštu arba paštu, laikysime tol, kol atšauksite prenumeratą.
Kaip atrodo mūsų duomenų apsauga?
Nuolat tobuliname savo sistemas ir peržiūrime taisykles bei praktikas, kad apsaugotume savo sistemas nuo atakų, netyčinio duomenų praradimo ar sunaikinimo. Mes ir, jei taikoma, mūsų partneriai imamės saugumo priemonių, kad apsaugotume tvarkomus asmens duomenis. Naudojame užkardas ir antivirusinę programinę įrangą, kad apsaugotume ir išvengtume neįgaliotos prieigos prie mūsų tinklų bei sistemų. Mūsų darbuotojams griežtai nurodyta tvarkyti visus asmens duomenis pagal taikomus įstatymus ir reglamentus. Sistemos, kuriose saugomi asmens duomenis, turi stiprius slaptažodžius ir naudotojų vardus, kad naudotojai galėtų prisijungti.
Su kuo dalinamės informacija?
Asmens duomenys tvarkomi sutarties su jumis vykdymo tikslu. Šiuo tikslu galime dalintis aukščiau nurodytais asmens duomenimis su savo partneriais, pvz., prieglobos, rinkodaros paslaugos, IT techninė priežiūra ir paslaugos, krovinių vežimo paslaugos, spausdinimo paslaugos, mokėjimo paslaugos, kredito tikrinimo, administravimo ir apskaitos paslaugos. Taip pat paprašyti galime pateikti informaciją valdžios institucijoms. Bandome saugoti savo duomenis ES serveriuose tiek, kiek įmanoma. Mūsų paslaugų teikėjai ir kiti informacijos gavėjai gali būti ne Europos šalyse, kuriose netaikomi tokie patys griežti informacijos apsaugos įstatymai. Tačiau mūsų paslaugų teikėjai ir kiti informacijos gavėjai užtikrina pakankamą informacijos apsaugos lygį turėdami „privatumo skydo“ sertifikatą.
Kokios yra jūsų teisės?
Atšaukti sutikimą: Galite bet kada atšaukti savo sutikimą bendrinti informaciją arba gauti rinkodaros informaciją ir laiškus. Galite nutraukti savo naujienlaiškių prenumeratą arba susisiekti su mumis el. paštu ar telefonu ir atsisakyti gauti el. laiškus arba išvalyti istoriją.
Teisė į informaciją: Galite prašyti savo asmeninės informacijos, kurią turime, kopijos.
Teisė ištaisyti: Norime užtikrinti, kad jūsų informacija yra teisinga ir atnaujinta. Galite prašyti ištaisyti jūsų informaciją arba pašalinti ją, jei manote, jog ji neteisinga.
Teisė ištrinti: Galite prašyti mūsų ištrinti jūsų asmeninę informaciją. Negalime ištrinti duomenų, kuriuos turime laikyti pagal įstatymus.
Teikti skundą: Jei manote, kad apdorojome jūsų asmeninę informaciją neteisingai, visada galite su mumis susisiekti.
Duomenų inspekcija atsakinga už priežiūrą pagal duomenų apsaugos teisės aktus. Asmuo, kuris mano, kad asmens duomenys nėra tinkamai tvarkomi, gali pateikti skundus duomenų inspekcijai.
Kaip su mumis susisiekti?
Jei norite pasinaudoti savo teisėmis, turite klausimų dėl politikos arba to, kaip naudojame jūsų informaciją, susisiekite su mumis nurodytais kontaktiniais duomenimis:
UAB „Niso Teknik“
Žirmūnų 139
09120 Vilnius
Lietuva
Telefono numeris: +370 61048889
El. paštas: info[at]safetyseal.lt
Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2024 UAB „Niso teknik“