Padangų skylių sandariklis

Pavargote nuo pradūrimų?

Safety Wheel

Pagaminta Švedijoje

Safety Wheel padangų sandariklis pavers tai tik senais prisiminimais! Tiesiog pripildykite padangos vidų Safety Wheel ir toliau tęskite darbą be brangių ir daug laiko atimančių sustojimų

Safety Wheel yra vandens pagrindo skystas padangų sandariklis. Jis naudojamas padangoms kaip prevencinė priemonė prieš pradūrimus. Safety Wheel padengia padangos vidinį sluoksnį lygia plėvele ir todėl neturi įtakos padangos balansavimui. Jei objektas praduria padangą, pažeidimas yra iš karto užsandarinamas neprarandant padangos oro slėgio.

Priemonė gali užsandarinti pradūrimus iki 16 mm ilgio ir gali būti lengvai nuplaunama nuo padangos vidaus, jei reikalingas papildomas padengimas, siekiant sustiprinti. Safety Wheel padangų sandariklį galima naudoti užsandarinti:

  • Pradūrimams
  • Nesandariems sandarinimo žiedams
  • Nesandariems ratlankiams

Pamatykite kaip tai veikia:

Safety Wheel padangų sandarikliio galima įsigyti 1 litro buteliuose arba 25 litrų kanistruose. Ranka valdoma dozavimo pompa yra pridedama prie 25 litrų kanistro. Naudojant pompą, 250 ml skysčio įleidžiama pompos vamzdeliu, tiesiai į padangą per ventilį.

Naudojimas

Safety Wheel padangų sandariklį galima naudoti visiems oru užpildytų padangų tipams: kelių ir bekelės transporto priemonėms, taip pat mažesnių važiuojamų arba ranka valdomų transporto priemonių padangoms. Tipiniai naudojimo atvejai: krovininiai automobiliai, statybinė technika / įranga, mobilieji kranai, žemės ūkio technika, miško technika, krautuvai, visureigiai / keturračiai, aplinkos priežiūros mašinos bei visų rūšių mažaratės transporto priemonės, pavyzdžiui, žoliapjovės, vienračiai, karučiai, vaikštynės, neįgaliųjų vežimėliai ir t.t. (maksimalus greitis 90 km/h, 55 mph).

Nekenksmingas aplinkai

Safety Wheel sudėtyje nėra aplinkai kenksmingų medžiagų ir jis...

  • yra netoksiškas ir visiškai biologiškai suskaidomas
  • visiškai neturi latekso
  • nereaguoja chemiškai su guma ar oru
  • gali būti maišomas su ankstesnėmis Safety Wheel versijomis
  • išpylus gali būti lengvai nuplaunamas vandeniu

Safety Wheel padangų sandariklis yra aukštos kokybės produktas, kuris nekenkia padangoms, jūsų sveikatai ar aplinkai.

Safety Wheel padangų sandariklio technologija

Apsauginio padangų sandariklio idėja kilo britų armijoje 9-ojo dešimtmečio pradžioje, siekiant sukurti neperšaunamas padangas. Nuo to laiko produktas buvo tobulinamas ir plėtėsi jo pritaikymo galimybės. .

Safety Wheel sudėtyje yra sintetinio pluošto pararamido. Pararamido pluoštas, toks kaip Kevlaras, pasižymi puikiomis stiprumo ir svorio santykio savybėmis ir yra labiausiai žinomas dėl jo naudojimo gaminant neperšaunamas liemenes.

Švedijoje gaminamas aukštos kokybės produktas

Safety Wheel

Sukurtas ir išbandytas ekstremaliomis Skandinavijos žiemos sąlygomis.

Prašome susisiekti su mumis jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos apie Safety Wheel padangų sandariklį.

Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2022 UAB „Niso teknik“