Safety Seal PLUS
Bekamerinės padangos
Pradūrimų remonto rinkinys

Ilgalaikis padangos remontas per 3 minutes

Šiandieninės sudėtingos konstrukcijos padangos su itin plonu vidiniu sluoksniu yra labai jautrios pasenusiems mechaniniams apdirbimo procesams, kuriems naudojami šlifavimo įrankiai, grąžtai ir plėstuvai. Safety Seal Plius leidžia atlikti vidinį remontą be mechaninio padangos apdorojimo.

Ši sistema yra dviejų unikalių remonto metodų derinys. Safety Seal Plius padangų remonto komplektas užtikrina optimalų vidinio sluoksnio sandarumą ir užpildo pažeistą vietą nuo protektoriaus iki vidinio sluoksnio, net tuo atveju, jei padaryta žala yra kampinė ar rantyta.

"Liquid patch" (skystas užsandarinimas) yra specialiai sukurta savaime džiūvanti butilo guma, kurią užtepus, susidaro lankstus, sandarus ir ilgalaikis užsandarinimas kartu su vidiniu sluoksniu. Rinkinyje yra viskas, ko reikia padangos išoriniam ir vidiniam remontui.

Padangos, suremontuotos naudojant PLUS rinkinį, buvo išbandytos TÜV Vokietijoje pagal ECE R 30 automobilių padangų standartą, važiuojant didesniu nei 300 km / h (186 mph) greičiu, taip pat pagal ECE R 54 krovininių automobilių padangų standartą – t.y. pagal tuos pačius standartus, kurie naudojami naujoms padangoms testuoti.

Safety Seal Plus rinkinio turinys

Safety Seal Plus rinkinio turinys

Safety Seal Plus padangų remonto rinkinyje Nr. 11120 yra skystas užsandarinimas.

11120 automobilių padangų remonto rinkinio sudėtis: 60 x 10 cm padangų remonto kaiščiai, įrankiai, papildoma 13 cm adata, tepalas, peilis, paruošimo ir grunto priemonės vidiniam sluoksniui paruošti, skystas užsandarinimas lanksčiam ir veiksmingam vidinio sluoksnio užsandarinimui ir specialūs įrankiai, skirti atlikti vidiniam padangos remontui.

11160 krovininių automobilių/ autobusų padangų remonto rinkinio sudėtis: 30 x 20 cm padangų remontas kaiščiai, įrankiai, papildoma 17 cm adata, tepalas, peilis, paruošimo ir grunto priemonės vidiniam sluoksniui paruošti, skystas užsandarinimas lanksčiam ir veiksmingam vidinio sluoksnio užsandarinimui ir specialūs įrankiai, skirti atlikti vidiniam padangos remontui.

Abu rinkiniai yra supakuoti į patvarias ir patogias ABS dėžutes.

Jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos apie Safety Seal padangų remontą, nedvejodami susisiekite su mumis.

Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2022 UAB „Niso teknik“