Vidinis padangų remontas

1 žingsnis. Pašalinkite objektą ir nustatykite skylės kryptį.

Atsargiai pašalinkite objektą, kuris pradūrė padangą. Atkreipkite dėmesį į pradūrimo skylės kryptį. Taisant mažas skylutes, būtina praplatinti skylę naudojant ylą, kad būtų lengviau prakišti remonto kaištį. Pažeistos vietos dydis negali viršyti 6 mm lengvųjų automobilių padangoms ir 9 mm krovininių automobilių padangoms.

2 žingsnis. Nuvalykite vidinį sluoksnį

Kruopščiai nuvalykite vidinį sluoksnį su SAFETY SEAL PLUS Inner Liner Prep & Primer skysčiu visur aplink pradūrimą. Užpilkite SAFETY SEAL PLUS Inner Liner Prep & Primer skysčio tiesiai ant vidinio sluoksnio ir patrinkite audiniu. Pakartokite šį veiksmą bent vieną kartą.

3 žingsnis. Įkiškite įrankį, įverkite kaištį į adatos auselę

Sutepkite įrankio adatos galiuką SAFETY SEAL Special Lube tepalu. Įstumkite adatą per pradūrimo skylę žalos kryptimi, iš padangos vidaus. Pasukite įrankį keletą kartų. Įverkite remonto kaištį į adatos auselę.

4 žingsnis. Ištraukite kaištį per skylę

Traukite įrankį su remonto kaiščiu atgal per skylę lėtai ir palaipsniui iki tol, kol remonto kaiščio galai išsikiša apie 10 mm virš padangos protektoriaus paviršiaus.

5 žingsnis. Užtepkite SAFETY SEAL The Liquid Patch skysto užsandarinimo ant vidinio sluoksnio

Užtepkite storą sluoksnį SAFETY SEAL The Liquid Patch skysto užsandarinimo ant vidinio sluoksnio, remonto kaiščio ir aplink jį. Vidinėje skardinės pusėje rasite šepetėlį skirtą produktui užtepti.

6 žingsnis. Pašalinkite medžiagos perteklių

Pašalinkite medžiagos perteklių nuo padangos paviršiaus, naudodami tam skirtą peilį.
Dabar padanga yra tinkama naudoti.

PASTABA!
- Remontuodami padangas, kurių greičio reitingas yra V ir aukščiau, taip pat Run-flat ir kitas "savaime užsisandarinančias padangas" - visada laikykitės gamintojo rekomendacijų.
- SAFETY SEAL PLUS rinkinio komponentai yra specialiai sukurti naudoti kartu. Nekeiskite bet kurio iš komponentų kitomis remonto medžiagomis.

Susisiekite su mumis jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos.

Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2022 UAB „Niso teknik“