Apie mus

page-img

UAB „Niso Teknik“ yra „Safety Seal Europe AB“, gaminančios ir teikiančios padangų produktus bei paslaugas visoje Europoje tiesiai iš įmonės sandėlio, įsikūrusio Grestorpe, Švedijoje, 100 km į šiaurės rytus nuo Geteborgo, filialas.

Įmonė buvo įkurta 1979 m. Vekšėje, Švedijoje, pavadinimu „Atlantex“, ir tai buvo pirmoji „AB Agora“ grupės įmonė. Pavadinimas buvo pakeistas į „Safety Seal Europe AB“ 1997 m. Nuo pat pradžių „Safety Seal Europe AB“ visoje Europos rinkoje tiekė patentuotą JAV „Safety Seal“ padangų remonto sistemą.

2002 m. „Safety Seal Europe AB“ iš „Niso Teknik AB“ perėmė EASYBALANCE balansavimo miltelių rinkodarą Švedijos rinkoje. Tai reiškė, kad įmonės pradėjo daugiau bendradarbiauti. Turint daug įprastų platintojų Europoje, prasidėjo susijungimo procesas. 2004 m. gruodį „Safety Seal Europe AB“ ir Vokietijos įmonę „Safety Seal GmbH“ nusipirko „Niso Teknik AB“.

Paskui „Safety Seal Europe AB“ išvystė savo operacinius pajėgumus ir išaugo. Šiandien „Safety Seal“ tiekia produktus daugeliui pagrindinių Europos ir ne tik veikėjų.

UAB „Niso Teknik“ įkurta 2015 m. ir tiekia „Safety Seal“ produktų asortimentą Baltijos šalių rinkai.

Visos teisės saugomos visame pasaulyje © 2015 - 2024 UAB „Niso teknik“