Compac - aukščiausios kokybės produkcija su 3 metų gamyklos garantija

Istorija

Keturi atsidavę danai įsteigė Compac gamyklą 1946-aisiais metais. Jų vizija buvo kurti aukščiausios kokybės hidraulinius domkratus. Po 60-ies metų versle mūsų vizija yra vis dar ta pati ir mes didžiuojamės, galėdami tęsti pastangas stiprinti savo aukščiausios kokybės reputaciją, kurią sukūrėme per daugelį metų. Hidraulikos gamykla vis dar įsikūrusi mažame rytų pakrantės miestelyje Juelsminde Jutlandijoje, Danijoje.

Gamyba nuo 1946

COMPAC gamina aukštos kokybės hidraulinius produktus nuo 1946-ųjų. Patyrusių Compac inžinerių tikslas yra užtikrinti kokybės meistriškumą ir patikimumą, turint pagrindinį uždavinį - patenkinti klientus.

Aukščiausios kokybės žaliavos

Compac hidrauliniai komponentai yra gaminami pačioje gamykloje, naudojant aukštos kokybės medžiagas. Svarbios žaliavos, pavyzdžiui, specialūs hidrauliniai vamzdeliai, tarpinės, slėgio kamuoliai, vožtuvų blokai ir t.t. yra gaunamos tik iš aukštos kokybės žaliavų tiekėjų. Nėra jokių kompromisų, susijusių su svarbiausių žaliavų, naudojamų Compac hidraulinėse sistemose, kokybe.

Unikali kokybės sistema

Compac gamykla veikia, remiantis unikalia kokybės sistema, kurią įkvėpė Japonijos požiūris į kokybę. Griežta kokybės sistema apjungia kokybės mąstyseną ir asmeninę visų dalyvaujančių gamybos procese atsakomybę.

3 metų gamyklinė garantija

Compac nustatė etaloną pramonėje, būdama vienintele gamykla, kuri gaminiams suteikia pilną 3 metų garantiją. Jokia kita panašių produktų gamykla nepasiūlo tokios ilgos gaminių garantijos. Priežastis, kad Compac patikimumas ir patvarumas nustato etaloną pramonėje, yra unikalus aukštos kokybės žaliavų, patyrusios ir į kokybę orientuotos darbo jėgos ir valdymo sistemos, apimančios kokybišką gamybą, derinys.

Sprendimai

Compac siekia kurti ir plėtoti produktus, kurie aprūpina vartotojus tinkamomis funkcijomis, nauda ir specifikacijomis, kurios reikalingos remontuoti šiuolaikines transporto priemones.

Prašytume susisiekti su mumis jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos apie Compac.

Transmisijos kėlikliai Ratų vežimėliai Ratų vežimėliai

Transmisijos kėlikliai

Ratų vežimėliai

Dirbtuvių kranai

Spyruoklių kompresoriai Automobilių kėbulų remonto rinkiniai Ašių stovai

Spyruoklių kompresoriai

Automobilių kėbulų remonto rinkiniai

Ašių stovai

Buteliniai domkratai    

Buteliniai domkratai

   
To Top