MAXIGRIP įsukami dygliai

MaxiGrip®-dygliai yra Švedijoje patentuotas produktas, sukurtas savarankiškam naudojimui ir skirtas reljefinėms ir statybų transporto priemonėms bei batams. Dyglių pritvirtinimas ir nuėmimas yra lengvas ir greitas, naudojant mūsų patentuotą tvirtinimo įrankį ir standartinį akumuliatorinį atsuktuvą.

SAUGUS SUKIBIMAS SU VISAIS ŽIEMOS PAVIRŠIAIS

1.Lengva pritvirtinti ir nuimti!
 
2.Skirta tiems, kurie pavargo nuo sniego grandinių!
 
3.Ypač tinkami statybų ir reljefinėms transporto priemonėms!
 
4.Skirta tiems, kurie nebenori naudoti dviejų padangų komplektų!
 
5.Skirta tiems, kurie šiuo metu važinėja be dyglių ir nebenori daugiau slidinėti!

MaxiGrip® dygliai yra unikalaus dizaino produktas, patentuotas Švedijoje. Dygliai išlaikė keletą lauko bandymų kūrimo fazės metu, tam, kad būtų gaunama kuo aukščiausia kokybė. Jie daugiausia skirti reljefinėms ir statybų transporto priemonėms bei batams. MaxiGrip® dygliai yra pagaminti iš grūdinto ir cinkuoto šešiakampio varžto su specialia ir ilgaamže kieto metalo šerdimi.

Dygliai montuojami paprastai ir greitai (žr. paveikslėlį žemiau) su mūsų patentuotu tvirtinimo įrankiu ir standartiniu atsuktuvu. Demontavimas yra lygiai toks pat lengvas. MaxiGrip® dygliai suteiks saugų padangos sukibimą su visais žiemos paviršiais ir jums nebereikės laikyti dviejų komplektų padangų arba naudoti sniego grandinių.

Kurie Dygliai Jums Tinkamiausi?

Prašytume susisiekti su mumis jei turite klausimų ar pageidaujate daugiau informacijos apie ratų saugumą ar balansavimą.

To Top